Wybory na najlepszego piłkarza rundy jesiennej w IV lidze lubelskiej!

dodano: 16.12.2015

Miesiąc temu piłkarską jesień zakończyli piłkarze rywalizujący na boiskach IV ligi lubelskiej. Podobnie, jak rok temu, tak i tym razem ogłaszamy wybory na najlepszego piłkarza rundy jesiennej sezonu 2015/2016 w IV lidze lubelskiej! Wraz ze sponsorem statuetek – firmą Tryumf Sp. z o. o. – zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!

Nominowanych zawodników wybierali ci, którzy znają ich najlepiej – klubowi trenerzy i działacze. Przedstawiciel każdego klubu został poproszony o wskazanie jednego piłkarza ze swojego zespołu, który jego zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika jesieni.

Jak głosować? Wystarczy wybrać pozycję odpowiadającą danemu zawodnikowi w sondzie umieszczonej na dole tego newsa (Głosować można na jednego zawodnika).

Nominowani:

Podlasie Biała Podlaska – Kamil Kocoł
Jarosław Makarewicz: Kamil strzelił dla nas najwięcej bramek i dużo dawał zespołowi w ofensywie. Wyrósł na lidera drużyny – takiego, jakiego oczekiwaliśmy. Prezentował równą formę i miał spory wkład w to, że po rundzie jesiennej zajmujemy pierwsze miejsce.

Stal Kraśnik – Daniel Szewc
Piotr Piechniak: Daniel jest wiodącą postacią naszej drużyny. To doświadczony zawodnik, który potrafi grać na lewej i prawej pomocy. Strzelił jedenaście goli, co – wspólnie z Damianem Kopciem – czyni go najlepszym strzelcem ligi. Miał znaczący wpływ na zajmowaną przez nas drugą pozycję po rundzie jesiennej.

Polesie Kock – Arkadiusz Adamczuk
Artur Dadasiewicz: Arkadiusz to młody i perspektywiczny zawodnik. Strzelił najwięcej goli dla naszego zespołu. Jest naszym wychowankiem i czołową postacią drużyny.

Powiślak Końskowola – Rafał Giziński
Robert Makarewicz: Zmieniłem mu pozycję ze środka na bok. Przez całą rundę sprawował się bardzo dobrze. Strzelił kilka ważnych bramek, które decydowały o wynikach spotkań. Wzmocnił się fizycznie i mentalnie, co widać na boisku.

Kryształ Werbkowice – Mariusz Podgórski
Jacek Szczyrba: Mariusz miał świetną rundę jesienną. To człowiek od czarnej roboty w środku pola. Grał we wszystkich spotkaniach i nie miał słabych występów. Wśród wszystkich piłkarzy Kryształu ma najmniejsze wahania formy i przy takiej konkurencji, jaką mamy w środku pola, to on był zawsze moim pierwszym wyborem. Nazwałbym go cichym bohaterem drużyny.

Lutnia Piszczac – Damian Artymiuk
Piotr Dawidziuk (prezes Lutni): Damian Artymiuk i Mateusz Zaciura mają na swoim koncie po tyle samo bramek, ale decyduję się na Damiana. Ten zawodnik w naszym klubie jest już piąty rok i w poprzednich sezonach również spisywał się bardzo dobrze. Trudno jest wytypować jednego gracza, bo nasza drużyna jest wyrównana. Nie mamy typowego lidera, ale chciałbym nominować Damiana, który mocno angażuje się w życie klubu, m.in. trenując jeden z roczników.

Unia Hrubieszów – Piotr Fulara
Marcin Nowak: Piotr to kapitan i ostoja spokoju na boisku. Tak doświadczony gracz ma duży wpływ na innych zawodników. Rozegrał najwięcej minut w drużynie i ciężko byłoby go kimś zastąpić. Jest liderem zespołu i miał duży wkład w zajmowane przez nas wysokie, siódme miejsce w tabeli.

Janowianka Janów Lubelski – Łukasz Piecyk
Marek Krzysztoń: Łukasz od początku do końca rundy grał na równym, wysokim poziomie. Nie przypominam sobie słabego meczu w jego wykonaniu. Strzelił dużo bramek i asystował przy niejednym trafieniu. Bez niego na pewno nie zajmowalibyśmy ósmego miejsca w lidze. Każdy dołożył do tego swoją cegiełkę, ale bez Łukasza, który jest przykładem dla młodszych i starszych zawodników, byłoby ciężko.

Górnik II Łęczna – Patryk Szysz
Maciej Grzywa: Patryk to młody zawodnik, który ciężko pracuje na treningach. Sodówka nie uderzyła mu do głowy. Ma za sobą bardzo dobrą rundę i strzelił najwięcej bramek dla naszego zespołu. Jest bardzo perspektywiczny, co skutkowało podpisaniem zawodowego kontraktu. Mamy nadzieję, że się dobrze rozwinie i Górnik będzie miał z niego pożytek.

Włodawianka Włodawa – Wojciech Więcaszek
Marek Drob: Wojciech to zawodnik, który od lat jest ostoją Włodawianki. Jest tak wszechstronnym piłkarzem, że choć jest napastnikiem, to teraz z przymusu gra na stoperze, co również nieźle mu wychodzi. Ma duży wpływ na poziom gry zespołu i potrafi zmotywować kolegów w trudnych chwilach.

Opolanin Opole Lubelskie – Oleksij Rodewicz
Jarosław Pacholarz: Oleksij jest czołowym strzelcem IV ligi. Zdobył jedenaście bramek, w tym kilka ważnych i decydujących o trzech punktach. Nie można przejść obok tego obojętnie.

Victoria Żmudź – Mateusz Tywoniuk
Piotr Moliński: W tej chwili Mateusz jest najlepszym strzelcem naszej drużyny. Jest aktywny w grze i zawsze zostawia serce na boisku. Poza tym ma duże umiejętności piłkarskie i prezentował wysoką formę przez całą rundę.

Orlęta Łuków – Paweł Szlaski
Andrzej Suchodolski: Paweł jest jedynym zawodnikiem, który grał nieźle przez całą rundę jesienną. Nie miał spadków formy i uważam, że to on był najlepszym zawodnikiem Orląt.

Hetman Żółkiewka – Przemysław Banaszak
Zbigniew Wójcik: Przemek jest bardzo przyszłościowym zawodnikiem. To młody i poukładany chłopak, który za jakiś czas powinien grać wyżej, niż w IV lidze. Mam nadzieję, że na wiosnę strzeli trochę bramek, które pomogą nam w utrzymaniu.

Orion Niedrzwica Duża – Piotr Baran
Waldemar Wiater: Miałem go jeszcze w Hetmanie Żółkiewka, z którym awansowaliśmy do trzeciej ligi. Piotr daje dobre podania do napastników i jego statystyki byłyby dużo lepsze, gdyby nie nasze problemy ze skutecznością. Świetnie operuje piłką i w kilku spotkaniach jego gra mogła się naprawdę podobać.

Granica Dorohusk – Łukasz Dyczko
Rafał Wiącek: Łukasz jest zaangażowany w mecz i zawsze daje z siebie 100%. Może grać w obronie i na defensywnej pomocy, co czyni go uniwersalnym graczem. Nie robił większych błędów i jest pozytywną postacią zespołu. Poza tym to nasz kapitan i jest motorem napędowym drużyny.

Logo_tryumf


Przypominamy, że głosować można na jednego zawodnika. Wybory potrwają do środy (6 stycznia 2016 roku). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie!

[poll id=”3″]

Autor: PW/BB/KB

*

 1. gosc napisał(a):

  a Cydej gdzie jest najlepszy kopacz w rejonie?

 2. bartek napisał(a):

  Najlepszy

 3. do poprawki napisał(a):

  Lol.. Co ten Szczyrba dal… LoL…

  • siemo55 napisał(a):

   Do komentarza LoL  pachnie mi rywalem zza miedzy angielskiej ekstraklasy. Cały Kryształ zasłużył na pochwałę, ale Mariusz w tej rundzie był nie wątpliwie ważnym ogniwem. Do wiedzącego dlaczego Jacek nie jest już trenerem, byłeś nie zadowolonym zawodnikiem, czy jesteś tylko kibicem?

 4. do poprawki napisał(a):

  Szczyrba dlatego nie jestes juz trenerem za swoje głupie przemyślenia i nigdzie indziej juz żadnych sukcesów nie osiągniesz bo ta ekipa i bez trenera grala bo ciebie tak nazwać nie można byles bo byleś…..

  • Nick napisał(a):

   Głupie to są twoje komentarze. Jak dla mnie Mariusz jest odkryciem rundy w Krysztale. Wysoka i równa forma sprawiły, że wygryzł ze składu teoretycznie bardziej doświadczonych zawodników.

 5. do poprawki napisał(a):

  Kogo niby takiego? Krasnala karwna bez formy tarasa kontuzjowanego. Tez mi cos ..

 6. XYZ napisał(a):

  Daniel Szewc zdecydowanie! Miałem przyjemność grać z tym piłkarzem i doszedłem do wniosku że klasa sama w sobie! Jego lewa noga, doskonale ułożona przyprawia przeciwników o dreszcze gdy podchodzi do stałego fragmentu gry. Klasa nie tylko na boisku ale też za boiskiem. Zachęcam do głosowania na byłego reprezentanta naszego pięknego narodu. TO JEST LEWA NOGA LUBELSZCZYZNY!!!!!

 7. lzs napisał(a):

  Gdzie nominacja dla Mateusza Cydejko, najlepszego gracza w województwie?

  • hmm napisał(a):

   ze tez chce sie komus pisac takie komentarze, z tym najlepszym graczem w wojewodztwie. niech sie zajmie soba a nie wskazuje kogos „publicznie” , moze wtedy tez sie znajdzie w takim konkursie. niepozdrawiam

 8. achhh napisał(a):

  zazdrość zżera czy co? bo nie rozumiem niektórych głupich komentarzy typu „Lol… Co ten Szczyrba dal… LoL…” widziałem większość meczy i zgadzam się z Szczyrbą Mariusz to na prawdę dobry gracz, świetnie odnajduje się na boisku!!!!

 9. maja napisał(a):

  DANIEL POWODZENIA ŻYCZĘ WYGRANEJ ZASŁUŻYŁEŚ

 10. fan napisał(a):

  tylko Arek Adamczuk z Polesia

 11. rututu napisał(a):

  Na tego gościa z Werbkowic, to chyba sołtys zwołał całą wieś, by głosowała. Nawet w takim głosowaniu ludzie się potrafią zeszmacić 😀 KABARET

  • xyz napisał(a):

   gościu spokojnie to jest głosowanie każdy może głosować, sprawdź znaczenie słowa zeszmacić!

   • rututu napisał(a):

    GOŚCIU, jestem bardzo spokojny, a wręcz rozbawiony, a zaraz zdumiony, że aż tyle głosów ten koleżka dostał, dużo więcej niż kibiców w całych Werbkowicach 😀
    Widać to jest diament nieoszlifowany xD

    • xyz napisał(a):

     Czy ilość głosów jest tylko zależna od kibiców z Werbkowic? Chyba nie 🙂 szkoda ci czy co? 😛 pozdrawiam 🙂

    • ehhh napisał(a):

     A to tylko kibice mogą głosować ? Wygra ten kto ma najwięcej znajomych i kto jest bardziej lubianą osobą ;]

     • rututu napisał(a):

      To w takim razie współczuję Piotrowi Baranowi, który ma 13 znajomych 🙁

      Zamiast głosować na naprawdę dobrego piłkarza, który się ewidentnie marnuje w tej lidze, to w mawiacie jakiemuś przeciętnemu piłkarzykowi, że jest coś wart

 12. achhh napisał(a):

  jak ten piłkarz rzeczywiście był by taki dobry to by się nie marnował i ktoś by go docienił, poza tym widzę że ty najlepiej znasz się na piłce i wiesz kto jest przecięty a kto nie. Śmieszne jest takie ocenianie ludzi pewnie nawet nie wiesz jak wygląda zawodnik z Werbkowic a go oceniasz, odpuść sobie 🙂

 13. Fan napisał(a):

  Dla mnie ważniejsze jest to ile kto daje z siebie przez kilka sezonów gry w 4lidze niż jednorazowe wystrzały formy poszczególnych zawodników każdy wie kto jest liderem w danym klubie ale niektórzy pracują latami na swoją reputację 🙂 każdy wie jak jest a z formą jest różnie bez promocji własnej osoby są liderami przez całe lata Wagner,Więcaszek,Dyczko,Szewc,Artymiuk czy Tywoniuk

 14. ... napisał(a):

  Paweł Szlaski z Orląt.Weteran, najlepszy obrońca IV ligi

 15. on napisał(a):

  Tylko Daniel Szewc 11 bramek, 14 asyst to ma wymowę. Zresztą to człowiek, który od wielu lat stanowi o sile Stali.

 16. lili napisał(a):

  Najlepszy na świecie

opony
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

mini ranking