Podopieczni Daniela Szewca ruszyli do boju

dodano: 08.01.2017

W sobotę na pierwszym treningu po przerwie świąteczno-noworocznej spotkali się piłkarze Stali Kraśnik. Niebiesko-żółci mimo przenikliwego zimna ćwiczyli przede wszystkim na powietrzu.

Na premierowych zajęciach Stali Kraśnik stawiło się osiemnastu piłkarzy. – Hartujemy się! Mimo mrozu wyszliśmy na dwór i przebiegliśmy jedenaście kilometrów. Potem zeszliśmy do hali. W sumie ćwiczyliśmy przez około dziewięćdziesiąt minut – mówi Daniel Szewc.

Szkoleniowiec niebiesko-żółtych przyglądał się umiejętnościom dwóch nowych graczy. – Obaj to zawodnicy z regionu. Jeden trenował z nami już latem. Kolejny kandydat do gry w Stali dołączy do nas w poniedziałek – tłumaczy szkoleniowiec.

W ćwiczeniach udziału nie wzięli m.in. Łukasz Mietlicki, Damian Gawron (obaj odchodzą ze Stali), Marcin Wojtaszek (obowiązki zawodowe), Karol Hudzik (kontuzja), Arkadiusz Maj (przeziębienie), a także Bartłomiej Koneczny i Penn Orji. – Był za to Filip Drozd. Czy zostaje z nami? Sytuacja wciąż jest niejasna, ale mam nadzieję, że tak. Być może uda się go namówić do dalszej gry dla Stali. Od poniedziałku będą z nami też czterej juniorzy młodsi z rocznika 2000. Chcę nagrodzić ich za ciężką pracę. Jeśli sprostają wymaganiom, to zostaną z nami na dłużej – dodaje coach.

Piłkarze Stali na wspólnych zajęciach spotykali się będą pięć razy w tygodniu. Docelowo kadra drużyny na rundę wiosenną liczyć ma dwudziestu dwóch zawodników. – Wtedy trening i nasza praca mają jakość – argumentuje Daniel Szewc.

PLAN SPARINGÓW STALI KRAŚNIK

21.01 – Unia Hrubieszów
28.01 – Lublinianka
4.02 – Orlęta Radzyń Podlaski
11.02 – Alit Ożarów
18.02 – Wisła Sandomierz
25.02 – Motor Lublin CLJ
25.02 – Janowianka Janów Lubelski
4.03 – Tomasovia Tomaszów Lubelski.

Autor: BB

*

  1. FB napisał(a):

    KOJAK najlepszy trener w Kraśniku!

  2. Kibic FKS! napisał(a):

    Dobrze że Daniel poprowadzi dalej Stal dory jest w tym co robi i niech tak zostanie. Trzymajmy kciuki żeby Filip z nami został i pomog dalej swoim kolegom z drużyny i swojemu klubie

opony
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

mini ranking