Nowy rok, stare problemy siatkarzy IFLO

dodano: 09.01.2017

Mimo widocznej poprawy w grze siatkarzom UKS IFLO Zakład Karny Biała Podlaska w dalszym ciągu nie udało się wygrać meczu w rozgrywkach grupy 2 II ligi. W piętnastej serii spotkań ekipa z województwa lubelskiego przegrała 1:3 z Czołgiem AZS Uniwersytet Warszawski.

KOMENTARZ TRENERA

Grzegorz Piszcz (II trener IFLO):Nie było źle. W czwartym secie mogliśmy mieć piłkę po swojej stronie, ale znowu przytrafiły się „głupie błędy”. Najgorsze, co w tym meczu nam się przydarzyło, to był przestój. Poza tym fragmentem graliśmy z rywalem punkt za punkt. Legitymowaliśmy się przyjęciem praktycznie na poziomie 100%. Uciekły nam może tylko dwie, czy trzy piłki. Popełniliśmy jednak za dużo błędów własnych w polu serwisowym. W tym elemencie na pewno kuleliśmy, ale mimo to pokazaliśmy się z niezłej strony. Mieliśmy dużo wybloków, a i kontry były w miarę pozytywne. W ostatniej partii w końcówce powinno być 23:23, lecz przez nasze błędy zrobiło się 22:24. Doprowadziliśmy do remisu po 24, jednak nasze pomyłki były tutaj kluczowe. Poprawa w naszej grze jest widoczna. Chłopaki na boisku czują się lepiej i tak samo grają. W tym spotkaniu dobrze zagrał Rafał Celejewski, który nie tylko świetnie rozgrywał, ale też pokazał się z niezłej strony w obronie. Wszyscy zasługują na pochwałę. Zabrakło nam po prostu szczęścia. Trochę boli, że sprzyjało ono bardziej gościom niż gospodarzom. Niestety, lecz tak bywa. Jeszcze nam trochę brakuje, ale jest coraz lepiej.

NASTĘPNA KOLEJKA

14 stycznia bialczanie zagrają w Warszawie z tamtejszą Legią.

UKS IFLO Zakład Karny Biała Podlaska – Czołg AZS Uniwersytet Warszawski 1:3 (20:25, 21:25, 25:20, 24:26)

IFLO: Dominik Sobieraj, Patryk Sobieszczak, Paweł Łęgowski, Grzegorz Jakóbczuk, Adam Pawlikowski, Patryk Śledź, Maciej Bielecki (libero) oraz Rafał Celejewski, Kamil Olichwirowicz, Jacek Malczewski, Paweł Kodrzycki.

Autor: AS

*

 1. Amator napisał(a):

  Przyjecie na poziomie 100% w ataku bardzo dobrze duzo obron to jak oni to przegrali ? Czyzby UW zdobywalo punkty podwójnie? Zenada rozpędzić pseudo siatkarzy. Ale przeciez w śmiesznych turniejach iflo zajmuje 1 miejsca :D- patrz ostatni turniej w wisznicach tak trzymac

 2. frty napisał(a):

  Hahahhh Panie Piszcz ja nie wiem kto panu statystyki robi byłem na meczu i przyjęcie na poziomie 100 % ?? Niestety jest jak jest jak ludzie są oderwani od rzeczywistości. 100 % to najlepsi libero świata nie mają w swoich najlepszych meczach. Porównaj pan sobie przyjęcie jakie miała Warszawa a jakie było u was i nie proszę ludzi w błąd nie wprowadzać bo jak ktoś kto odrobine sięzna i ogląda mecze to wyśmieje taką wypowiedź .W ostatnim secie tym na przewagi dobre przyjecie na palcach dwóch rąk można policzyć i to moze nie. Z przyjęciem 100 % nie przegrywa sie meczu chyba że wystawia się dyszlem pozdrawiam i życzę utrzymania w lidze 😉

  • xxx napisał(a):

   Znamy takich „sympatyków i znawców” co nic nie pomagają, a tylko szkodzą swoim gadaniem drużynie. Jeżeli Pan się tak zna to zapraszamy do sztabu szkoleniowego na robienie statystyk, a nie pisać i obgadywać nasz zespół.

opony
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

mini ranking