fot: Avia Świdnik

Jest niedosyt. Remisowo w Świdniku

dodano: 12.08.2017

Mocno przebudowana latem Avia Świdnik sezon 2017/2018 chciała rozpocząć od zwycięstwa. Niewiele ponad pięćdziesiąt minut po pierwszym gwizdku sędziego Macieja Łamasza z Jarosławia, Bartłomieja Banka pokonał Krystian Mroczek. Radość żółto-niebieskich z prowadzenia 1:0 trwała jednak tylko siedem minut. Wynik spotkania ustalił Damian Lubera, a oba zespoły podzieliły się punktami.

POMECZOWY KOMENTARZ

Patryk Czułowski (zawodnik Avii Świdnik): – W tym meczu mieliśmy przewagę, byliśmy lepsi piłkarsko, ale nie przełożyło się to na komplet oczek. Bramkę na 1:1 straciliśmy po własnym błędzie. Stworzyliśmy sobie jeszcze trzy bardzo dobre okazje. Wspomnę choćby o próbie Mateusza Olszaka, który z kilku metrów trafił w słupek. Po takim spotkaniu czujemy, że straciliśmy dwa punkty, niż zyskaliśmy jeden. Unia praktycznie nam nie zagrażała, a zdobyła gola. Głowa do góry, do Jarosławia jedziemy po zwycięstwo.

W następnej kolejce Avia Świdnik zagra na wyjeździe z JKS-em 1909 Jarosław (15 sierpnia, 17:00).

Avia Świdnik – Unia Tarnów 1:1 (0:0)
Bramki: Krystian Mroczek 51′ – Damian Lubera 58′

Avia: Piotrowski – Wrzesiński (78′ Młynarski), Kołodziej, Szymala, Barański – Mroczek, Orzędowski, Piekarski, Maluga (59′ Wołos) – Olszak, Białek (59′ Czułowski)

Żółte kartki dla Avii: Jakub Szymala, Piotr Piekarski
Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław).

Autor: BB

*

1. AviA napisał(a):

Fakt – jest niedosyt :/ Barański słabo – nie trzymał pozycji tj. lewej obrony… Ps. Nowak kontuzja czy jak???

2. Kibic napisał(a):

Barański jeden z lepszych na boisku, Avia atakowała cały czas lewą stroną i z tego co wiem, to bramka padła przy jego asyście. Mecz był do wygrania, szkoda słupka w ostatnich minutach. Prawy pomocnik Avii mógł pokazać się z lepszej strony

3. AviA napisał(a):

Barański jest LEWYM obrońcą, a tam często była autostrada dla Unii, gol dla Unii też padł po swobodnym dośrodkowaniu z ich prawego skrzydła, zresztą bramka frajersko stracona. Jamci, a ty byłeś na grzybach czy rubach?