fot: Jakub Pecio (archiwum)

Seria trwa!

dodano: 13.09.2017

Resovia i Stal Rzeszów nie zamierzają odpuszczać! W miniony weekend ekipy ze stolicy województwa podkarpackiego zgodnie wygrały swoje mecze i to one plasują się na dwóch pierwszych miejscach w tabeli grupy IV III ligi. W pogoń za biało-czerwonymi i biało-niebieskimi ruszyli zawodnicy Motoru Lublin. W środę podopieczni Marcina Sasala rozbili 4:1 JKS 1909 Jarosław, dzięki czemu wskoczyli na szóstą lokatę w stawce. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem naszej relacji na żywo!

Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 4:1 (2:1)
Bramki: Dmytro Kozban 28′, Artur Gieraga 38′, Konrad Nowak 68′, 70′ – Kamil Stachyra 34′

Motor: Otczenaszenko – Szkatuła, Gieraga, Cholerzyński (71′ Kamiński), Słotwiński – Tymosiak, Korczakowski (77′ Michota) – Kaczmarek, Oziemczuk (58′ Dzięgielewski), Majkowski (83′ Tkaczuk) – Kozban (67′ Nowak)
Rezerwowi: Socha – Michota, Tkaczuk, Kamiński, Dzięgielewski, Rak, Nowak

JKS: Zając – Gliniak, Maciejewski, Tarasenko (90+1′ Boratyn), Michalak, Kmak (74′ Urbaniak), Bała (79′ Czyż), Surmiak, Stachyra, Pękala (64′ Purcha), Zawiślak
Rezerwowi: Lis – Czyż, Urbaniak, Boratyn, Cienki, Purcha, Chmielowiec

Żółta kartka: Kamil Stachyra
Widzów: 2 710
Sędzia: Grzegorz Jabłoński (Kraków)

Motor Lublin pewnie pokonał JKS 1909 Jarosław. O ile pierwsza odsłona środowego meczu była jeszcze wyrównana, to w drugiej części żółto-biało-niebiescy byli wyraźnie lepsi od rywala i wygrali aż 4:1!

90+3′ Koniec meczu!

90+2′ Jedni i drudzy czekają już na ostatni gwizdek…

90+1′ Tarasenko nie wróci na boisko. Zmienia go Boratyn.

90′ Pogramy jeszcze przez minimum trzy minuty.

89′ Poza boiskiem kontuzjowany Tarasenko.

88′ Jeszcze jedną okazję miał Nowak! Tym razem staranował bramkarza i obrońcę JKS-u. Kolejna przerwa w grze.

87′ Zagranie Kaczmarka i zabrakło bardzo niewiele, by Konrad Nowak ustrzelił swojego upragnionego hattricka.

86′ Po akcji Kaczmarka piłkę w rękach ma Zając.

85′ Pięć minut do końca. Czy coś tu się jeszcze wydarzy?

84′ Indywidualna akcja i strzał Dzięgielewskiego! Broni Zając. Będzie róg dla Motoru.

83′ Tkaczuk zastąpił Majkowskiego.

82′ Do wejścia gotowy Tkaczuk.

81′ Szykuje się kolejna zmiana w Motorze.

80′ Dziesięć minut do końca!

79′ Zmiana w JKS-ie. Na murawie pojawił się Czyż, który zastąpił kontuzjowanego Bałę.

79′ Mieliśmy przerwę w grze. Kontuzji doznał jeden z przyjezdnych.

78′ Ależ zawinął tę piłkę Paweł Kaczmarek! Zabrakło niewiele, by przelobował Zająca.

77′ Schodzi z boiska Korczakowski, a zmienia go Michota.

76′ Po golach na 3:1 i 4:1 goście kompletnie przestali grać.

75′ Szansę na hattricka zmarnował Nowak! Tym razem przestrzelił były napastnik Wisły Puławy.

74′ Zmiana w zespole JKS-u. Schodzi Kmak, a zmienia go Urbaniak.

74′ Majkowski był sam na sam z Zającem, ale przegrał pojedynek z młodym bramkarzem.

73′ Kolejna szansa dla lublinian! Tym razem pod piłką był Nowak.

72′ Teraz już jest chyba po meczu!

71′ Zmiana w Motorze. Kamila Cholerzyńskiego zastąpił Szymon Kamiński.

70′ Znakomita akcja Motoru! Kamil Majkowski dograł do Konrada Nowaka, a doświadczony snajper nie dał najmniejszych szans Mateuszowi Zającowi! Ależ bomba!

69′ Dzisiejszy mecz obserwuje 2 710 widzów.

68′ Wejście smoka Konrada Nowaka! Kąt był ostry, ale były zawodnik Wisły Puławy zachował się jak profesor! Co za uderzenie!

68′ Doskonała okazja Kamila Stachyry! W strzale „Kapiego” zabrakło precyzji. Może odetchnąć Leon Otczenaszenko.

67′ Dmytro Kozban poza boiskiem. Zmienia go Konrad Nowak.

66′ Szykuje się zmiana w Motorze.

65′ Szybka akcja Motoru, z prawej strony podawał Szkatuła i kapitalną okazję zmarnował Kozban!

64′ Zmiana w zespole JKS-u. Schodzi Pękala, a zmienia go Purcha.

63′ Wrzutka Kaczmarka, głową uderzał Kozban, lecz zdaniem sędziego Ukrainiec faulował rywala.

62′ Jeszcze róg dla Motoru.

61′ Akcja Motoru, na podanie czekał Kozban, ale się nie doczekał. Zbyt mało miejsca miał Kaczmarek.

60′ Żółta kartka, a obejrzał ją Kamil Stachyra.

59′ Od bramki Zając. Jeśli goście chcą wywieźć z Lublina korzystny rezultat muszą zacząć częściej atakować.

58′ Schodzi z boiska Oziemczuk. Zmienia go Dzięgielewski.

57′ W pole karne wjechał Kaczmarek, zagranie do Kozbana, jednak ten nie potrafił skierować piłki do siatki…

56′ Ładna akcja gości, ale zabrakło wykończenia.

55′ Chwila przerwy w grze. Ucierpiał Kamil Cholerzyński.

54′ Uderzał Tymosiak! Broni pewnie Zając.

53′ Kaczmarek do Oziemczuka, ten do Szkatuły, ale Przemkowi brakuje ogrania.

52′ Dobry doping z obu stron. Dzieje się nie tylko na boisku!

51′ Z rzutu rożnego dośrodkowywał Paweł Kaczmarek, uderzenie głową Kamila Oziemczuka, ale „Oziemowi” zabrakło precyzji.

50′ Odpowiedź Motoru! Zając broni strzał Kozbana!

49′ Prosta strata Szkatuły, przed szansą goście, ale Stachyra nie zrozumiał się z Zawiślakiem.

48′ Akcja Motoru, piłka do lewej strony. Spalony!

47′ Jedni i drudzy bez zmian w składzie.

46′ Ruszyli!

Niezły mecz na Arenie Lublin! Motor prowadzi z JKS-em 2:1, ale trzeba przyznać, że goście wcale nie odstają od żółto-biało-niebieskich. Wracamy za niespełna kwadrans!

45+2′ Przerwa!

45+1′ Jeszcze szansa dla JKS-u. Zabrakło precyzji jednemu z piłkarzy gości.

45′ Leon Otczenaszenko musiał ratować się wybiciem piłki w aut.

44′ Po rzucie rożnym w poprzeczkę trafił Artur Gieraga!

43′ To było ładne! Majkowski zagrał do Kozbana, ten obsłużył podaniem Oziemczuka, a strzał Kamila został zablokowany.

42′ Chwila przerwy, ucierpiał „Oziem”, ale już wraca do gry.

41′ Jeszcze jedna efektowna akcja Motoru, Kozban trafia tylko w boczną siatkę.

40′ Z dystansu uderzał Surmiak! Zabrakło niewiele…

39′ Po bramce „kołyska” dla dziecka Kamila Majkowskiego.

38′ Świetne dośrodkowanie Patryka Słotwińskiego, a do siatki głową trafił Artur Gieraga!

37′ Będzie szansa dla Motoru. Rzut wolny z lewej strony boiska.

36′ Wróćmy jeszcze do sytuacji, po której padł gol na 1:1. Patryk Słotwiński i ławka rezerwowych Motoru domagali się odgwizdania spalonego. Sędzia asystent był jednak innego zdania.

35′ Wszystko rozpoczyna się od początku!

34′ Mamy wyrównanie! Leona Otczenaszenko pokonał… Kamil Stachyra!

33′ Chwila przestoju w grze żółto-biało-niebieskich.

32′ JKS w ataku. Muszą uważać lublinianie.

31′ Już akcja Motoru, Kaczmarek uspokaja grę i żółto-biało-niebiescy budują kolejny atak pozycyjny.

30′ Dwóch graczy gości zupełnie niepilnowanych przed bramką Motoru! Spalony…

29′ Teraz lublinianom powinno grać się zdecydowanie łatwiej.

28′ Znakomite zagranie na prawą flankę do Kamila Majkowskiego, ten dostrzegł dobrze ustawionego Dmytro Kozbana, a Ukrainiec nie miał problemów z pokonaniem Zająca!

27′ Ależ okazja dla gości! Otczenaszenko lepszy w pojedynku z Zawiślakiem!

26′ Po rzucie rożnym piłka spadła wprost pod nogi Kamila Oziemczuka, ten był zupełnie niepilnowany, ale chyba sam się tego nie spodziewał i nie zdołał nawet oddać strzału!

25′ Przed szansą Kamil Majkowski! Jeszcze jeden róg…

25′ Świetna indywidualna akcja Tomasza Tymosiaka, ale będzie tylko rzut rożny…

24′ Trzeba przyznać, że przyjezdni grają bardzo odważnie. Ciekawe spotkanie na Arenie Lublin.

23′ Piłka w bocznej siatce. Przy piłce Motor.

22′ I co? Kolejny róg dla JKS-u!

21′ Jeszcze jeden róg dla JKS-u. Do piłki ponownie podchodzi „Kapi”.

20′ Strzelał Kmak, pewnie broni golkiper lublinian.

19′ Ależ groźne są te strzały z dystansu przyjezdnych! Tym razem minimalnie chybił Tarasenko.

18′ Jeszcze dośrodkowanie z prawej strony, lecz w strzale głową Kamila Oziemczuka zabrakło precyzji.

17′ Piłka wędruje na prawą flankę, jednak uderzenie Tymosiaka zostało zablokowane.

16′ Rzut wolny dla gospodarzy. Czterdzieści metrów od bramki ekipy z Jarosławia.

15′ Rzut rożny dla JKS-u. Dośrodkowanie Kamila Stachyry dalekie od ideału.

14′ Niespełna kwadrans gry za nami. Po 0 na Arenie Lublin.

13′ Kontra przyjezdnych. Piłka przechodzi z prawej strony do lewej, lecz ostatecznie od bramki zacznie Otczenaszenko.

12′ W sektorze gości zameldowała się spora grupa sympatyków JKS-u 1909 Jarosław.

11′ Z kontrą wychodził Motor, ale na lewej stronie zatrzymany Majkowski.

10′ Wysoko gra defensywa żółto-biało-niebieskich. Po dziesięciu minutach na tablicy wyników 0:0.

9′ Szybka akcja Motoru, ale strzał Majkowskiego bardzo niecelny.

8′ Jeszcze korner dla JKS-u, jednak Surmiak dośrodkowywał bardzo niedokładnie.

7′ Strzał z dystansu jednego z przyjezdnych i tylko świetna parada Otczenaszenki ratuje gospodarzy!

6′ Faul w środkowej strefie, ale bez kartki. Zaczyna grę Gieraga.

5′ Gramy dalej. Szarżował Stachyra, ale został powstrzymany.

4′ Chwila przerwy w grze. Szkatuła zderzył się z jednym z rywali.

3′ Niedokładne zagranie Majkowskiego i od bramki Zając.

2′ Motorowcy konstruują atak pozycyjny. Goście podchodzą wysokim pressingiem.

1′ A jednak zmiana! Zaczęli… goście!

1′ Zaczęli gospodarze!

Godzina 18:57 – Jedni i drudzy już na murawie!

Godzina 18:47 – Niespełna kwadrans do pierwszego gwizdka sędziego. Jedni i drudzy kończą rozgrzewkę.

Godzina 18:40 – W składzie Motoru brakuje za to m.in. pauzującego za kartki Juliena Tadrowskiego.

Godzina 18:35 – W składzie gości doskonale znani kibicom Motoru Kamil Stachyra, Mateusz Zając i Michał Maciejewski. Są też znani w województwie lubelskim Krystian Michalak i Krzysztof Zawiślak.

Godzina 18:23 – Za chwilę poznamy składy obu drużyn!

Godzina 18:21 – Piłkarze Motoru Lublin właśnie ruszyli na rozgrzewkę.

Godzina 18:20 – Witamy z Areny Lublin!

Godzina 8:40 – Nasza relacja z Areny Lublin rozpocznie się około godziny 18:40. Przypominamy, że spotkanie ruszy punktualnie o 19:00.

Autor: BB

*

1. Anonim napisał(a):

Bardzo dobry mecz Motoru, fajne brameczki. Piłkarz meczu Konrad Nowak.niesamowity walczak i kapitalne podania Kamil Majkowski. Jedyne do czego można się przyczepić to gra obrony. więcej zgrania Panowie.. Jks piłkarsko lepszy od Karpat czy Unii

2. solap napisał(a):

Jaroslaw gra na poziomie 4 ligi -co tu się podniecac-do przerwy bylo raptem 2-1

3. dor napisał(a):

Dokladnie Solap chwilowo Motor gra z ogórkami z konca tabeli to i u siebie wygrywa a co bedzie jak zacznie znowu grac z czubem tabeli?