fot: Jakub Pecio (archiwum)

Dziki straciły miejsce na podium

dodano: 07.12.2016

Przed startem 10. kolejki rozgrywek grupy południowej I ligi futsalu podopieczni Artura Gadzickiego plasowali się na najniższym stopniu podium. Po wyjazdowej porażce z ekipą Remedium Hybryd Pyskowice akademicy spadli na czwarte miejsce w stawce. Lublinian stać było na zwycięstwo w drugiej połowie (4:2), lecz w premierowej odsłonie strzelali tylko gospodarze.

KOMENTARZ TRENERA

Artur Gadzicki: O takim, a nie innym wyniku, zdecydowanie zaważyła pierwsza odsłona spotkania, gdzie byliśmy zbyt ospali. Ponad sześć godzin w busie robi swoje. Bramki, które straciliśmy w pierwszej części meczu, zadecydowały o tym, że nie udało się dogonić przeciwnika. Tuż po przerwie rywal podwyższył na 4:0 i musieliśmy zaryzykować. Większą część drugiej połowy meczu graliśmy z wycofanym brakarzem i przyniosło to efekty. Zabrakło trochę szczęścia, czasu i mimo tego, że przez większą część spotkania to my kreowaliśmy grę, punkty zostały w Pyskowicach. Pozostaje niedosyt, niemniej jednak pracujemy dalej i walczymy o kolejne punkty 14 grudnia w Słomnikach.

14 grudnia lublinianie zagrają na wyjeździe ze Słomniczanką Słomniki.

Remedium Hybryd Pyskowice – AZS UMCS Lublin 5:4 (3:0)
Bramki: Damian Rybitwa 4’, 36’, Tomasz Misiak 14’, Dariusz Rymaszewski 15’, Michał Dubiel 28’ – Konrad Tarkowski 32’, Jarosław Walęciuk 33’, 39’, Łukasz Mietlicki 35’

AZS UMCS: Górski – Boniaszczuk, Mietlicki, Fularski, Walęciuk, Zawiślak, Paździor, Zgierski, Wankiewicz, Kozieł, Ławicki, Tarkowski, Szafrański, Stelmaszuk.